Kariéra -
Kariéra

Firma ATEG TEPELNÁ TECHNIKA je stabilní firma s dlouholetou historii v oboru tepelné techniky v České republice.(projekce včetně realizace na klíč)Nabízíme zaměstnání(pracovní smlouva,...

Kariéra

Firma ATEG TEPELNÁ TECHNIKA je stabilní firma s dlouholetou historii v oboru tepelné techniky v České republice.(projekce včetně realizace na klíč)Nabízíme zaměstnání(pracovní smlouva, živnostenský list)kvalitním odborníkům, kteří se podílejí na řešení zajímavých projektů.

Požadujeme: VŠ/SŠ zaměřené na technické zařízení budov.Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, schopnost samostatné práce, preciznost a komunikativnost. Praxe vítána. Znalost práce v AutoCADu a s MS Office.

Náplň práce: samostatné zpracování technologie vytápění, ohřevu TV, optimalizace systému na základě technologických a stavebních podkladů, zpracování technických zpráv, vypracování projektů, projednání dokumentace a cenové nabídky se zainteresovanými stranami.

Nabízíme: zajímavou práci, odborné školení a možnost dalšího rozvoje, pružnou pracovní dobu.

V případě, že Vás pozice zaujala a splňuje Vaše požadavky, zašlete svůj strukturovaný životopis. Kontaktní osoba:
Eva Navrátilová ,tel .kontakt: +420 603 252 573, email: info@ateg.cz, www.ateg.cz